Reklama

Gminne zmagania młodych tenisistów stołowych

Opublikowano:
Autor:

Gminne zmagania młodych tenisistów stołowych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę, 13 listopada, w Szkole Podstawowej w Lipnicy odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Tenisie Stołowym. Na zawody przybyli uczniowie SP Lipnica, SP Kopcie i SP Mechowiec. 

Uczniowie z trzech szkół z gminy Dzikowiec wzięli udział w rozgrywkach tenisa stołowego.

 Uczniowie z Lipnicy pokonali wszystkie drużyny i zajęli 1. miejsce w obu kategoriach. Chłopców reprezentowali Mateusz Wiącek, Marcin Szypuła i Adrian Blat, a dziewczęta - Aleksandra Straub i Karolina Tyburczy. Zawodnicy z SP w Lipnicy będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.   

Szkołę w Kopciach reprezentowały w kategorii dziewcząt Karolina Tęcza, Paulina Sobolewska i Aurora Gandolfo, a w kategorii chłopców Michał Kopeć, Konrad Kisiel i Kevin Hopek. - Po emocjonujących pojedynkach, często pięciosetowych, nasza szkoła zajęła 2. miejsce, zarówno w kategorii dziewcząt jak i w kategorii chłopców - czytamy na stronie internetowej szkoły z Kopci. Trzecie miejsce zajęła szkoła z Mechowca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE