Reklama

Gmina ucieka od rozbudowy?

Opublikowano:
Autor:

Gmina ucieka od rozbudowy? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Piotr Panek postanowił interweniować w sprawie rozbudowy Zespołu Szkół Specjalnych. – Chodzą takie słuchy, że robimy wszystko, aby do tego nie doszło – stwierdził gorzko najmłodszy samorządowiec.

Piotr Panek wykorzystał ostatnią, zwołaną poza regulaminem, sesję (15 września) i upomniał się o Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej. Placówka już od kilku lat czeka na rozbudowę, na razie bezskutecznie. Samorządowcy poprzedniej kadencji ustalili, że w pierwszej kolejności remontu doczeka się szkoła w Weryni, a dopiero po niej przyjdzie czas na Kolbuszową Dolną. Wygląda jednak na to, że nadzieja na rozbudowę placówki powoli gaśnie. – Chodzą takie słuchy, że uciekamy od rozbudowy, że robimy wszystko, aby jej nie było – powiedział radny Panek.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE