reklama

Gmina szukała nowego dyrektora i kierownika. Wójt unieważniła konkursy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gmina szukała nowego dyrektora i kierownika. Wójt unieważniła konkursy - Zdjęcie główne
Autor: Archiwum Korso | Opis: Gmina szukała nowego dyrektora i kierownika. Wójt unieważniła konkursy

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WIADOMOŚCIBernadetta Wolak-Posłuszny, wójt gminy Cmolas ogłosiła w ostatnim czasie dwa konkursy na stanowiska kierownicze w gminie. Oba z nich nie doszły do skutku. Powód?
reklama

Pierwszy konkurs dotyczył stanowiska dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Cmolasie. Gmina Cmolas zamieściła na swojej stronie listę kandydatów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu na to stanowisko. Do drugiego etapu wyłoniono Joannę Magdę-Chlebowską, która ubiegała się ponownie o to stanowisko, oraz Paulinę Prenetę.

Lista kandydatów pojawiła się na stronie 27 listopada. 1 grudnia 2025 roku gmina zamieściła zarządzenie wójta gminy Cmolas o unieważnieniu konkursu na stanowisko dyrektora biblioteki. Od Mariana Posłusznego, sekretarz gminy i zastępcy wójta dowiedzieliśmy się, że stanowisko dyrektora zostało powierzone dotychczasowej szefowej Joannie Magda-Chlebowska. 

Druga z ofert pracy dotyczyła naboru na wolne stanowisko urzędnicze - kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Cmolasie. Z naszych informacji wynika, że kierownik Krzysztof Urban złożył rezygnację.

Do urzędu wpłynęło 7 kandydatur. Ten nabór również został unieważniony. Powód? Zastępca wójta przekazał, że kierownik wycofał swoją rezygnację. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo