Reklama

Gmina Raniżów złożyła w ostatnim czasie dwa wnioski o dofinansowanie inwestycji. Jakich?

Opublikowano: sob, 6 kwi 2019 14:30
Autor:

Gmina Raniżów złożyła w ostatnim czasie dwa wnioski o dofinansowanie inwestycji. Jakich?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Informację na ten temat przekazał samorządowcom podczas ostatnich obrad (28 marca) Marek Margański, sekretarz UG w Raniżowie.

Pierwszy wniosek "Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Woli Raniżowskiej" w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi skierowano  do Urzędu Marszałkowskiego. Zadanie ma kosztować ogółem 25 tys. 280 zł, z czego 10 tys. zł ma pokryć dofinansowanie.

Drugi wniosek, na przebudowę przyszkolnej infrastruktury sportowej na terenie szkół w gminie Raniżów, złożono do Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Sportowa Polska". W jego ramach zmodernizowane mają zostać szkolne boiska w Raniżowie i Mazurach. Inwestycja szacowana jest na 1 mln 64 tys. zł. Jeśli uda się pozyskać dofinansowanie, pokryje ono 50 procent kosztów zadania. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.