Reklama

Gmina Raniżów. Właściel płonącego garażu utrudniał akcję gaśniczą. Na jego posesji policjanci znaleźli amunicję i odkryli nielegalny pobór prądu

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów. Właściel płonącego garażu utrudniał akcję gaśniczą. Na jego posesji policjanci znaleźli amunicję i odkryli nielegalny pobór prądu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pożar wybuchł na terenie Woli Raniżowskiej.

W piątek rano (11 maja) dyżurny kolbuszowskiej jednostki otrzymał informację o pożarze jednego z budynków w Woli. O zdarzeniu powiadomił mieszkający obok mężczyzna, który zauważył wydobywający się z garażu dym.

- Strażacy prosili o wsparcie, ponieważ właściciel posesji, na terenie której doszło do pożaru, utrudniał akcję gaśniczą, wchodząc do płonącego garażu - mówi Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

Policjanci wylegitymowali 59-letniego mężczyznę. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze odkryli nielegalny pobór prądu.

Mundurowi zabezpieczyli także dwa przedmioty przypominające broń KBKS, amunicję, urządzenie służące do produkcji alkoholu, wyroby alkoholowe oraz krajankę tytoniową.

Więcej aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE