Reklama

Gmina Raniżów. W piątek, w raniżowskim urzędzie gminy odbędzie się spotkanie dotyczące pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów. W piątek, w raniżowskim urzędzie gminy odbędzie się spotkanie dotyczące pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zaprasza na bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich.

Indywidualne konsultacje skierowane są do mieszkańców gminy, w tym osób zamierzających założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszeń i jednostek samorządu terytorialnego. 

Z pomocy konsultantów będzie można skorzystać w piątek, 26 października w godzinach od 8.30-11.00 w Urzędzie Gminy w Raniżowie (sala narad).

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE