Reklama

Reklama

Gmina Raniżów. W piątek, w raniżowskim urzędzie gminy odbędzie się spotkanie dotyczące pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych

Opublikowano: śr, 24 paź 2018 11:21
Autor:

Gmina Raniżów. W piątek, w raniżowskim urzędzie gminy odbędzie się spotkanie dotyczące pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zaprasza na bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich.

Reklama

Indywidualne konsultacje skierowane są do mieszkańców gminy, w tym osób zamierzających założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszeń i jednostek samorządu terytorialnego. 

Z pomocy konsultantów będzie można skorzystać w piątek, 26 października w godzinach od 8.30-11.00 w Urzędzie Gminy w Raniżowie (sala narad).

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.