Reklama

GMINA RANIŻÓW. Trwają już prace przy budowie kanalizacji w Mazurach

Opublikowano:
Autor:

GMINA RANIŻÓW. Trwają już prace przy budowie kanalizacji w Mazurach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak poinformowała podczas ostatnich obrad rady gminy Małgorzata Puzio, skarbnik gminy, do chwili obecnej 131 mieszkańców Mazurów dokonało wpłat na budowę przyłączy.

W sprawie inwestycji w Mazurach dopytywał na sesji Eugeniusz Makusak, radny z Zielonki. - 131 mieszkańców dokonało wpłaty, a ilu mieszkańców jest podłączonych, panie sołtysie? - zapytał samorządowiec. Jak odpowiedział Jan Adamczyk, na dzień obrad (30 maja) podłączonych zostało 30 numerów.

Przypomnijmy, że inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Robót Wodno-Kanalizacyjnych z Rzeszowa. Realizacja zadania została podzielona na dwa lata. Na wykonanie inwestycji gmina Raniżów otrzymała unijną dotację. 

Przyznana pomoc, na podstawie zawartej umowy z Samorządem Województwa Podkarpackiego, wynosi 1 999 688 zł  na dwa lata. Gmina Raniżów planuje przeznaczyć w tegorocznym budżecie na powyższe zadanie 923 905,98 zł. W pełni zadanie ma być gotowe do 30 sierpnia 2019 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE