Reklama

Reklama

Gmina Raniżów. Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Raniżowskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie zorganizowały Paraolimpiadę Osób Niepełnosprawnych "Orlik 2018"

Opublikowano: pon, 9 lip 2018 14:30
Autor:

Gmina Raniżów. Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Raniżowskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie zorganizowały Paraolimpiadę Osób Niepełnosprawnych "Orlik 2018" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W zawodach wystąpili uczestnicy Środowiskowych Domów Samopomocy: Cieszanów, Jelna, Kolbuszowa, Pruchnik, Spie, Tyczyn, Wola Raniżowska oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kolbuszowej.

Reklama

Paraolimpijczycy rywalizowali w następujących konkurencjach: rzut woreczkiem do celu, slalom, tor przeszkód, sztafeta "wyścigi kangurów" i unihokej.

Celem rozgrywek było propagowanie różnych form aktywności sportowej i ruchowej, tworzenie warunków sprzyjających spontanicznej i zorganizowanej aktywności osób niepełnosprawnych.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.