Reklama

GMINA RANIŻÓW. Przy stole przeznaczonym dla gospodarzy miejscowości pojawili się podczas ostatnich obrad nowi sołtysi

Opublikowano: sob, 4 maj 2019 14:30
Autor:

GMINA RANIŻÓW. Przy stole przeznaczonym dla gospodarzy miejscowości pojawili się podczas ostatnich obrad nowi sołtysi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Oprócz gratulacji i podziękowań, padły też pierwsze prośby.

Nowych sołtysów: Andrzeja Burka i Janusza Grochalę przywitał już na początku sesji Jan Puzio, przewodniczący Rady Gminy Raniżów. 

 - W związku z wyborami sołtysów, które odbyły się w naszej gminie w kwietniu, wszystkim panom sołtysom, zarówno nowym, jak i starym, chcę pogratulować zaufania, którym zostaliście obdarzeni przez mieszkańców swoich sołectw. Wprawdzie wybory odbyły się tylko w trzech miejscowościach, bo w pozostałych nie było konkurencji, ale to też jest oczywiście forma zaufania mieszkańców - zaznaczył szef rady. 

- Życzę panom owocnej pracy na rzecz waszych sołectw, dobrej współpracy z wójtem i radą gminy - powiedział. Puzio i zadeklarował ze strony rady gminy współpracę i wsparcie dla pomysłów i inicjatyw sołtysów. - Zachęcam, aby jak najczęściej zabierać głos i przedstawiać te sprawy istotne dla waszych mieszkańców i sołectw - dodał.

Przewodniczący rady gminy podziękował przy okazji Annie Raczek i Kazimierzowi Mikołajczykowi, którzy zakończyli kadencję sołtysów w swoich miejscowościach.

 Gratulacje z okazji wyborów nowych  sołtysów złożył również wójt gminy. - Serdeczne podziękowanie również dla tych, którzy kończą bieg na ten moment, za wkład pracy i za wspólną pracę - powiedział Władysław Grądziel. -  Życzyłbym sobie, aby nowi sołtysi z nową siłą,  świeżością i radością nieśli to dzieło poprzednich sołtysów dalej i żeby dla dobra społecznego powstawały nowe zadania, oczywiście podług możliwości budżetowych gminy - podkreślił włodarz.

Głos zabrał również  Andrzej Burek, nowo wybrany sołtys Posuch. - Dziękuję bardzo za takie miłe powitanie. Myślę, że zawsze jest tak fajnie. Ja też mam prośby i nasza miejscowość ma duże potrzeby. Pan wójt wie, jakie rzeczy są nam potrzebne - powiedział gospodarz Posuch i dodał: - Myślę, że przez te cztery lata uda się te rzeczy porobić. Dziękuję i liczę na miłą współpracę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.