Reklama

GMINA RANIŻÓW. Przedstawiciele urzędu podpisali umowy dotyczące modernizacji i wyposażenia dwóch budynków znajdujących się na terenie gminy

Opublikowano: sob, 9 lut 2019 07:00
Autor:

GMINA RANIŻÓW. Przedstawiciele urzędu podpisali umowy dotyczące modernizacji i wyposażenia dwóch budynków znajdujących się na terenie gminy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak poinformował podczas ostatniej sesji Marek Margański, sekretarz Urzędu Gminy Raniżów, umowy zostały podpisane 9 stycznia w ramach PROW (Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich).

 

- Pierwszy to budynek po byłym przedszkolu w Raniżowie. Koszt zadania wyniesie ogółem 152 tys. 715 zł 34 gr, przy czym zadanie zostanie dofinansowane w wysokości  78 tys. 290 zł - poinformował sekretarz. Jak dodał, jako drugi zmodernizowany zostanie budynek po byłym ośrodku zdrowia w Woli Raniżowskiej. - Koszt całkowity zadania wyniesie 196 tys. 967 zł 22 gr, a jego dofinansowanie 110 tys. 259 zł - wyjaśnił.

Do czego będą służyły oba budynki? Do tematu wkrótce wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.