Reklama

Gmina Raniżów ogłosiła przetarg na remont stacji

Opublikowano: ndz, 26 lip 2020 08:29
Autor:

Gmina Raniżów ogłosiła przetarg na remont stacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów ogłosiła przetarg na remont stacji uzdatniania wody. - Doskonale wiemy, że jest ona w bardzo złym stanie technicznym - mówił Jan Puzio.

Przewodniczący Rady Gminy Raniżów podkreślił, że gmina niemalże co roku zabezpiecza jakąś kwotę w budżecie na "podreperowanie" stacji.

- Doskonale wiemy, że jest ona w bardzo złym stanie technicznym, tam w każdej chwili może się wydarzyć jakaś poważna awaria. Są też sezonowe braki wody, które pojawiają się kilka razy do roku z powodu małej wydajności tej stacji - wyjaśniał przewodniczący Puzio.

Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów, poinformował na jednej z sesji, że przygotowywany jest wniosek o pożyczkę, która miałaby pokryć koszty remontu. Pożyczka ma pochodzić z Narodowego Funduszu Środowiska i ma być przeznaczona na remont stacji uzdatniania wody. Jest ona w części umarzalna. Na razie gmina nie wyłoniła jeszcze wykonawcy prac i nie wiadomo, ile pieniędzy pochłonie remont. Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    squah

    nie możliwe w końcu się obudzili