Reklama

Gmina Raniżów. Mieszkańcy ul. Krakowskiej w Raniżowie upominają się o remont drogi prowadzącej do ich domostw. W sprawie interweniuje na sesji także radna Iwona Dragan. Czy szykują się jakieś zmiany?

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów. Mieszkańcy ul. Krakowskiej w Raniżowie upominają się o remont drogi prowadzącej do ich domostw. W sprawie interweniuje na sesji także radna Iwona Dragan. Czy szykują się jakieś zmiany? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 24 czerwca, skontaktował się z nami mieszkaniec Raniżowa. Czytelnik zgłosił nam interwencję w sprawie odcinka ul. Krakowskiej, przy której mieszka.

Do wiadomości mężczyzna dołączył kilka fotografii. - Przesyłam zdjęcia części ulicy Krakowskiej w Raniżowie, która po sobotnim deszczu przez kilka godzin była nie do przejścia pieszo - napisał raniżowianin. - Wspomnę, że jest to ta drugorzędna część ulicy dla włodarzy gminy, gdyż w ubiegłym roku została wyasfaltowana inna część ulicy Krakowskiej, która była w dużo lepszym stanie - stwierdził mężczyzna i dodał, że prośby o poprawę drogi, kierowane przez mieszkańców, nie przynoszą skutku. - Może należy przypomnieć urzędnikom na łamach Korso o tej "gorszego sortu" części ulicy Krakowskiej? - zaproponował mężczyzna.

Zielona w lepszej sytuacji

W tej samej sprawie, podczas ostatnich obrad (28 czerwca), głos zabrała Iwona Dragan, radna z Raniżowa. - Mam zapytanie odnośnie remontu ul. Krakowskiej i Zielonej? Na jakim to jest etapie? - dopytywała wójta.

Wywołany do odpowiedzi wójt gminy stwierdził, że obie ulice są projektowane. W "lepszej" sytuacji jest jednak ul. Zielona. Dlaczego? - Jeśli chodzi o ul. Zieloną, to roboty zostały już zgłoszone do starostwa. Są natomiast pewne uwagi do projektu, które projektant rozwiązuje - wyjaśnił Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów. - Mamy (dla tej drogi - przyp. red.) już kosztorys i będziemy z panią skarbnik prosić radnych na przyszłej sesji o przychylenie się do tych inwestycji i ewentualnych przesunięć budżetowych - dodał.

Zejdzie dłużej

Włodarz odniósł się także do pytania na temat ul. Krakowskiej. - Jeśli chodzi o ulicę Krakowską, to ta procedura jest nieco dłuższa - powiedział wójt Grądziel. Z jakich powodów?

 

 

Więcej w aktualnym Korso.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE