Reklama

GMINA RANIŻÓW. Małym strażakom zabrakło niewiele do podium

Opublikowano:
Autor:

GMINA RANIŻÓW. Małym strażakom zabrakło niewiele do podium - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To były ogromne emocje, radość i łzy. Był też gorący doping rodziców na zawodach Dziecięcych Drużyn Pożarniczych w Zakrzowie.

W sobotę (29 lutego) w Zakrzowie na Opolszczyźnie odbyły się drugie halowe zawody Dziecięcych Drużyn Pożarniczych o puchar przechodni Marszałka Województwa Opolskiego.

Do ogromnej hali ośrodka szkolenia olimpijskiego w Zakrzowie zjechały 24 drużyny po dziewięciu zawodników, w tym jeden rezerwowy. Byli to przedstawiciele różnych województw, którzy wystartowali w sześciu konkurencjach w walce o puchar. - Nasza drużyna jako jedyna z Podkarpacia przyjechała 334 km, aby wspólnie spotkać się i walczyć o zwycięstwo - podsumował Czesław Białas, prezes OSP Mazury. 

Jak dodał szef druhów, dziecięca drużyna pomimo zaciętej rywalizacji była o włos od zwycięstwa, gdyby nie jednorazowe punkty karne. W klasyfikacji końcowej drużyna z Mazurów zajęła czwarte miejsce na 24 drużyny. - Ten pierwszy start naszych małych strażaków uważamy za ogromny sukces i z wielką radością wracaliśmy do domu - przypomniał Czesław Białas. 

Wszyscy zawodnicy dostali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody za udział w zmaganiach. Jak zaznaczył prezes OSP w Mazurach, wyjazd na zawody zawdzięczają gminie Raniżów, która wsparła finansowe wyprawę. Ogromne słowa podzięki skierował także do darczyńców.

ZOBACZ TEŻ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE