Reklama

Reklama

Gmina Raniżów. Krzysiek i Paulina byli najlepsi

Opublikowano: pt, 30 mar 2018 07:30
Autor:

Gmina Raniżów. Krzysiek i Paulina byli najlepsi  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W połowie marca, w Domu Strażaka w Raniżowie, odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Reklama

Celem turnieju jest popularyzacja przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Do rywalizacji przystąpiło 19 uczniów w dwóch kategoriach turniejowych. Uczestnicy musieli się zmierzyć z testem jednokrotnego wyboru, składającym się z 30 pytań. Po rozwiązaniu zadań testowych wyłoniono po trzech najlepszych zawodników, którzy między sobą rozegrali dogrywkę ustną.

Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwała komisja w składzie: przewodniczący – st. kpt. Paweł Tomczyk, Irena Kata, Jacek Wiącek i Dariusz Sobolewski.


W wyniku rozgrywek finałowych kolejność przedstawia się następująco:

grupa młodsza:
I miejsce – Paulina Marut (Wola Raniżowska)
II miejsce – Dawid Żyła (Wola Raniżowska)
III miejsc – Michał Ufnal (Raniżów)

grupa starsza:
I miejsce – Krzysztof Cebula (Raniżów)
II miejsce – Rafał Kopeć (Wola Raniżowska)
III miejsce – Wiktor Golis (Raniżów)

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    czytelnik z Kolby

    od momentu kiedy pan sobolewski został dyrektorem kultura w ranizowie zaczyna zyć! Brawo Panie Sobolewski, oby tak dalej!