Reklama

GMINA RANIŻÓW. Kościół dostał dofinansowanie

Opublikowano: śr, 26 cze 2019 15:39
Autor:

GMINA RANIŻÓW. Kościół dostał dofinansowanie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Parafia w Raniżowie otrzymała 30 tys. zł dofinansowania na prace konserwatorskie w tutejszym kościele. Na co dokładnie zostaną przeznaczone pieniądze?

Informację na ten temat przekazał podczas ostatniej sesji (30 maja) Jan Puzio, przewodniczący Rady Gminy Raniżów. Jak powiedział, pismo w sprawie udzielonej dotacji wpłynęło do rady gminy końcem maja.  - Uprzejmie informuję o udzieleniu przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w 2018 roku dotacji z budżetu województwa podkarpackiego na dofinansowanie prac remontowo-konserwatorskich obiektów zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków położonych na terenie gminy Raniżów - czytamy w piśmie podpisanym przez Aleksandra Konopkę, dyrektora Departamentu Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego.

 Beneficjentem dotacji  jest Parafia Rzymskokatolicka w Raniżowie. Informację na ten temat potwierdził nam ks. Bogdan Piekut, proboszcz parafii w Raniżowie. Jak wyjaśnił, w ramach dofinansowania, w raniżowskim kościele wykonane zostaną prace konserwatorskie organów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE