Reklama

Reklama

Gmina Raniżów. Gwoździe wystające z nawierzchni drewnianych mostów martwią naszego Czytelnika

Opublikowano: wt, 9 paź 2018 22:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Chodzi o most w Mazurach i most w przysiółku Turka. Oba mosty znajdują się na drodze powiatowej i łączą dojazd z Korczowisk - wyjaśnił mieszkaniec.

Jak zaznacza nasz rozmówca, z tych mostów wystają gwoździe. - Nie jest trudno więc, jadąc po nich, poprzebijać sobie opony, a widząc sytuację codziennie, to człowiek powoli zaczyna się już denerwować, że nikt z tym nic nie robi - skarżył się Czytelnik.

Czy problem rzeczywiście istnieje? Zapytaliśmy o to Jana Adamczyka, sołtysa Mazurów. Jak powiedział nam gospodarz sołectwa, drewniane mosty znajdujące się na terenie gminy to rzeczywisty problem. I choć - jak mówi sołtys Adamczyk - żadne sygnały ze strony mieszkańców w tej sprawie do niego nie docierały, to najwyższy czas, żeby w tej sprawie coś zrobić.

Co na to Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej? Nasz rozmówca wyjaśnia, że mosty są systematycznie sprawdzane przez pracowników ZDP, a wszelkie ubytki, które w nich występują, są na bieżąco uzupełniane.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.