Reklama

Gmina Niwiska. Sołectwo dołączy się do planów na modernizację jednej z dróg. Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Opublikowano: pon, 22 kwi 2019 06:30
Autor:

Gmina Niwiska. Sołectwo dołączy się do planów na modernizację jednej z dróg. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W planach jest przebudowa drogi gminnej. Mowa o odcinku Kosowy - Przyłęk.

Na jej wykonanie gmina przeznaczyła 35 tys. zł. Miejscowość Kosowy dołoży 9 tys. zł ze swojego funduszu sołeckiego. Pieniądze te pokryją opracowanie dokumentacji na przebudowę ul. Zielonej.

- Musimy zrobić to przyszłościowo - zaznaczyła szefowa gminy i dodała: - Do tego niezbędne jest pozwolenie wodno-prawne. 

Jak podkreśliła Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska, trzeba postarać się o pozwolenie budowlane. Należy o to zadbać, ponieważ w dwóch lub trzech miejscach droga jest zawężona.

Szacowana wartość inwestycji rozpoznana została przez projektantów. Opracowanie dokumentacji będzie kosztowało 44 tys. zł. Przebudowany zostanie odcinek drogi wraz z częścią chodnika wzdłuż zabudowy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.