Reklama

Reklama

Gmina Niwiska. Samorząd przymierza się do rozbudowy sieci wodociągowej w Trześni i Niwiskach

Opublikowano: ndz, 2 gru 2018 20:30
Autor:

Gmina Niwiska. Samorząd przymierza się do rozbudowy sieci wodociągowej w Trześni i Niwiskach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina ma w planach rozbudowę sieci wodociągowej w miejscowości Niwiska i Trześń. Urzędnicy starają się o pieniądze na ten cel.

Zakres planowanej inwestycji obejmuje budowę sieci o długości ponad pięciu kilometrów. Zamontowane mają być hydranty nadziemne z zasuwami oraz montaż zasuw odcinających. Potrzebna będzie również pompa głębinowa, miejscowości zainstalować muszą zestaw pompowy wraz z monitoringiem pracy. Konieczny będzie również zakup agregatu prądotwórczego.

Gmina czeka na ocenę merytoryczną złożonych projektów z policzeniem otrzymanych punktów. Szacowana wartość projektu - 2 911 410 zł. Kwota na jaką mogą liczyć z dofinansowania to 1 982 859,65 złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.