Reklama

GMINA NIWISKA. Placówka się rozwija

Opublikowano: śr, 27 lut 2019 17:00
Autor:

GMINA NIWISKA. Placówka się rozwija - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szkoła Muzyczna w Niwiskach otrzyma dofinansowanie na rozwój placówki. Przyczyni się to do rozszerzenia możliwości i oferty edukacyjnej szkolnictwa artystycznego na terenie gminy.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Niwiskach dzięki wspólnym staraniom z gminą Niwiska otrzyma 70 tys. zł od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Całkowita wartość zadania wynosi 87,5 tys. zł. Brakująca część zostanie dołożona z budżetu gminy. Realizacja przedsięwzięcia ma na względzie rozwój placówki.

Dodatkowe wyposażenie zostanie zakupione na przełomie czerwca i lipca. Ze sprzętu skorzystają przede wszystkim uczniowie oraz nauczyciele szkoły muzycznej.

Lista rzeczy, które zastaną zakupione do nowo utworzonych sal dydaktycznych, ma ponad 40 pozycji. Będą to m.in.: komputery, monitory odsłuchowe, mikrofony i statywy.

Zakup sprzętu to dalszy ciąg wcześniej poniesionych już wydatków mających na celu zwiększenie potencjału szkoły muzycznej w celu prowadzenia edukacji artystycznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.