Reklama

GMINA NIWISKA. Pasażerowie skarżą się na jednego z przewoźników

Opublikowano:
Autor:

GMINA NIWISKA. Pasażerowie skarżą się na jednego z przewoźników - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Przyłęka narzekają na przewoźnika. Co doskwiera podróżującym?

Radny Stanisław Świątek podczas sesji powiedział, że mieszkańcy skarżą się na jednego z przewoźników. - W miejscowości Przyłęk "Marcel" się nie zatrzymuje - mówił radny. Sytuacja ta ma miejsce najczęściej rano. - Pasażerowie nie mogą dojechać do Mielca - zaznacza samorządowiec.

Przewodniczący rady Robert Róg nadmienił, że dzieje się tak, ponieważ są jakieś rozbieżności, jeżeli chodzi o rozkład jazdy, a tym co dzieje się fizycznie. Radni poprosili Elżbietę Wróbel, wójt gminy Niwiska, aby skierowała pismo do przewoźnika, proszą o uregulowanie trasy. Jak podkreślił przewodniczący rady Robert Róg, dochodziło do takich sytuacji, że pasażerowie nie byli odbierani z pierwszego przystanka w Kosowach. - Ta linia jest rentowna - mówił Róg - Nie rozumiem, dlaczego ten przejazd o tej godzinie został zniesiony - powiedział. Podczas dyskusji wyszła jeszcze nieścisłość związana z rozkładem jazdy. Po weryfikacji okazało się, że godziny odjazdów nie pokrywają się planem.

Samorządowcy wspólnie przyznali, że wielu mieszkańców korzysta z transportu publicznego. Dlatego pojawia się problem, że bus nie zatrzymuje się na wyznaczonych przystankach z powodu braku miejsc. Warto podkreślić, że sprawa ta nie dotyczy tylko tych dwóch wspomnianych miejscowości.

Teraz pozostaje czekać na reakcję przewoźnika po przesłanej interwencji przez szefową gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE