Reklama

Reklama

Gmina Majdan Królewski. Wiemy, ile będzie kosztować remont sześciu dróg

Opublikowano: czw, 29 sie 2019 17:30
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Wiemy, ile będzie kosztować remont sześciu dróg  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina wybrała firmę, która wyremontuje drogi utwardzone kamieniem.

Przetarg, który ogłosiła gmina, obejmuje remont sześciu dróg gminnych z kruszywa. Chodzi o następujące odcinki: "Brzostowa Góra Jasionka", "Koło Skóry" w Brzostowej Górze, "Karczma – Ciułak" w Komorowie, "Przymiarki – Gutowiec" w Woli Rusinowskiej, "Trzosowa Ścieżka - Konefały" w Krzątce oraz "Pniaki – Żarkowina" w Rusinowie.

Na wykonawcę zadania wybrana została Firma Transportowo-Remontowa Usług Drogowo-Budowlanych "Drog - Bud" z Czajkowa Południowego. Oferent wycenił zadanie na 397 tys. 390 zł. Drogi mają zostać oddane do użytku do 15 października.

Zakres prac na tych drogach obejmie między innymi odtworzenie i wyznaczenie trasy, roboty ziemne poprzez wykonanie koniecznych wykopów, plantowanie skarp i uzupełnienie gruntu oraz wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.