Reklama

Gmina Majdan Królewski. Urząd planuje remont siedmiu dróg gminnych. Których?

Opublikowano: sob, 13 kwi 2019 06:30
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Urząd planuje remont siedmiu dróg gminnych. Których?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urzędnicy ogłosili przetarg na budowę, rozbudowę i przebudowę siedmiu dróg na terenie gminy Majdan Królewski. Wszystkie mają zostać wykonane do końca października tego roku.

W ramach przetargu wykonanych ma zostać w sumie siedem dróg gminnych. Cztery z nich mają ulec rozbudowie, dwie mają zostać przebudowane, a jedna wybudowana. 

Nowe nawierzchnie mają zyskać dwie drogi w Majdanie Królewskim: droga wewnętrzna "Zbożowa" i "Droga Osiedla Podlasek".

W Krzątce rozbudowana ma zostać droga "Jasionka – Rębisze". Całkiem wybudowana zostanie w Hucie Komorowskiej publiczna droga gminna wraz z odwodnieniem. W Komorowie wyremontowany będzie odcinek "Skrzyżowanie – Janasówka ", a w Rusinowie - Stawisko - Gatka. W Brzostowej Górze remont czeka natomiast drogę relacji "Grabina - Brzostowa Góra". Zadania mają być gotowe do końca października

Firmy, które chcą wziąć udział w przetargu, mają czas na składanie swoich ofert do 16 kwietnia.  Na ostateczny wybór oferenta będą miały wpływ dwa czynniki: cena oferty brutto (60 procent) oraz okres gwarancji i rękojmi, który zaproponuje wykonawca (40 procent). O wynikach przetargu poinformujemy na łamach Korso. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.