Reklama

Reklama

Gmina Majdan Królewski unieważniła dwa przetargi, które ostatnio ogłosiła. O które zadania chodzi?

Opublikowano: 3 maja 2019 20:30
Autor:

Gmina Majdan Królewski unieważniła dwa przetargi, które ostatnio ogłosiła. O które zadania chodzi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mowa o przetargu na budowę i zagospodarowanie publicznego terenu zieleni i rekreacji w Majdanie Królewskim, który ma się znajdować przy ul. Jagiellońskiej.

Pierwszą ofertę na to zadanie złożyło Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Prom"  z Nowej Dęby, które wyceniło wykonanie zadania na 925 tys. zł. Druga z firm - "Bruk-Dar" z Czermina - określiła, że to zadanie będzie kosztować gminę 1 mln 648 tys. zł. Jak okazało się przy okazji otwarcia ofert, gmina przygotowała natomiast na wykonanie tej inwestycji 670 tys. zł. I to właśnie z powodu kosztów (najniższa oferta przewyższała kwotę, jaką może i zamierza przeznaczyć na to zadanie zamawiający) przetarg został unieważniony.

Z takiego samego powodu unieważnione zostało drugie zamówienie dotyczące budowy, przebudowy i rozbudowy siedmiu dróg gminnych. W sprawie tego przetargu do urzędu gminy wpłynęły cztery oferty. Zadanie wyceniło najtaniej Przedsiębiorstwo "Molter" z Rudnej Małej (2 mln 707 tys. zł). Kolejne oferty opiewały na 2 mln 841 tys. zł, 3 mln 273 tys. zł oraz 3 mln 361 tys. zł.

Na pierwsze z tych zadań, dotyczące budowy i zagospodarowania publicznego terenu zieleni w Majdanie Królewskim, gmina zdążyła już ogłosić drugi przetarg. Tym razem firmy mają czas na złożenie swoich ofert do 10 maja. O ich wynikach będziemy informować na łamach Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.