Reklama

Gmina Majdan Królewski kupi energię elektryczną. Ogłoszono przetarg

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: K. Ząbczyk

Gmina Majdan Królewski kupi energię elektryczną. Ogłoszono przetarg - Zdjęcie główne

Aktualnie dystrybutorem energii elektrycznej na terenie majdańskiej gminy jest PGE. Czy zmieni się dostawca? | foto K. Ząbczyk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Majdański samorząd szuka dostawcy, który zaopatrzy obiekty na terenie gminy w prąd. Wygra oferta z najniższą ceną.

Przetarg dotyczy kompleksowej dostawy energii elektrycznej w zakresie sprzedaży oraz świadczenia usług dystrybucji do obiektów, które stanowią własność gminy Majdan Królewski.

Najważniejsza cena

Umowa miałaby zostać podpisana na 12 miesięcy - od 1 grudnia 2022 do 30 listopada przyszłego roku.

W postępowaniu samorząd zastosuje jedno kryterium oceny ofert. Chodzi o cenę. Oznacza to, że dostawca, który zaproponuje najniższą kwotę, wygra postępowanie. Aby do niego przystąpić, konieczne będzie wniesienie wadium w wysokości 10 000 złotych. Najprościej mówiąc, to zaliczka, którą musi wpłacić zainteresowany przetargiem wykonawca.

Mniej lub więcej

Zgodnie z umową zamawiający może zmniejszyć lub zwiększyć łączną ilość zakupionej energii w zakresie do plus-minus 10 proc. względem ilości określonej w zamówieniu. W konsekwencji wykonawca może zarobić więcej lub mniej za świadczenie usługi. Ostateczna wysokość wynagrodzenia będzie wynikała z rzeczywistego zużycia energii elektrycznej przez gminę.

Dostawcy składać oferty mogą do piątku (23 września) do godz. 11. Ich otwarcie nastąpi w ten sam dzień, godzinę później.

Aktualnie dystrybutorem energii elektrycznej na terenie majdańskiej gminy jest PGE Polska Grupa Energetyczna. Obecna umowa zawarta jest do 30 listopada tego roku.

Nabywcami energii mają być:

  • Gmina Majdan Królewski
  • Gminny Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczania w Majdanie Królewskim
  • Gminny Ośrodek Kultury w Majdanie Królewskim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Hucie Komorowskiej
  • PSP w Komorowie
  • PSP w Krzątce
  • PSP w Majdanie Królewskim
  • PSP w Woli Rusinowskiej
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy