Reklama

Gmina Majdan Królewski. Instalacje fotowoltaiczne zostaną zamontowane już na wiosnę

Opublikowano:
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Instalacje fotowoltaiczne zostaną zamontowane już na wiosnę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na pięciu budynkach użyteczności publicznej znajdujących się na terenie gminy Majdan Królewski zostaną zamontowane instalacje fotowoltaiczne.

- Gmina Majdan Królewski jako lider projektu przygotowała materiały i ogłosiła przetarg na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych w gminach Majdan Królewski i Niwiska - poinformował podczas ostatniej sesji Jerzy Wilk, włodarz gminy. - Jeśli chodzi o zakres dla gminy Majdan Królewski to dotyczy on: Oczyszczalni Ścieków w Majdanie Królewskim (o mocy 39,6 kW), oczyszczalni ścieków w Rusinowie (39,9 kW), pompowni wody w Hucie Komorowskiej (30 kW), Urzędu Gminy w Majdanie Królewskim (9,9 kW), Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim (19,8 kW) - wyjaśnił.

W terminie wyznaczonym na składanie ofert wpłynęło ich pięć. Najtańszą ofertę na kwotę 615 tys. 155 zł złożyła firma Tip Solar z Krakowa. 

Termin realizacji tego zadania to wiosna 2019 rok. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE