Reklama

Gmina Majdan Królewski. Baciary wystąpią 28 lipca w Hucie Komorowskiej

Opublikowano:
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Baciary wystąpią 28 lipca w Hucie Komorowskiej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej otrzymało dofinansowanie na zorganizowanie 28 lipca Festiwalu Piosenki Ludowej i Folkowej. Gwiazdą wieczoru będą "Baciary".

- Z radością informujemy, że decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznano nam dofinansowanie na koncert zespołu Baciary, który odbędzie się z okazji jubileuszu 75-lecia założenia OSP w Hucie Komorowskiej 28 lipca 2019 r. - czytamy na facebookowym profilu Towarzystwa Przyjaciół Huty Komorowskiej.

Jak poinformowała nas Ewa Kopeć, prezes Stowarzyszenia Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej, wniosek złożony przez stowarzyszenie został początkowo odrzucony, dlatego stowarzyszenie się odwołało. Złożone odwołanie przyniosło skutek i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało 15 tys. zł dotacji na zorganizowanie Festiwalu Piosenki Ludowej i Folkowej. Ten odbędzie się przy okazji jubileuszu 75-lecia OSP Huta Komorowska.

W ramach festiwalu na scenie wystąpią między innymi kapele ludowe i koła gospodyń. O godz. 21 wystąpią Baciary. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE