Reklama

Gmina Kolbuszowa. Z początkiem stycznia ruszy pierwszy w gminie Dzienny Dom "Senior+"

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Z początkiem stycznia ruszy pierwszy w gminie Dzienny Dom "Senior+" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nieoficjalnego otwarcia placówki urzędnicy dokonali jeszcze w starym roku.

8 stycznia ruszą zajęcia w Dziennym Domu Pobytu dla osób powyżej 60. roku życia w Hucie Przedborskiej. Nieformalne uruchomienie obiektu odbyło się jednak już w piątek (29 grudnia). Na tę uroczystość zapraszali burmistrz Kolbuszowej, przewodniczący rady miejskiej oraz kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Oficjalne otwarcie, już z udziałem seniorów, zostało zaplanowane na 22 stycznia.

W pierwszym w gminie Kolbuszowa "Seniorze" znalazło się miejsce dla 15 mieszkańców gminy w wieku 60 plus. Ta liczba docelowo ma wzrosnąć do 25 osób. Dom będzie otwarty od poniedziałku do piątku. Seniorzy mają mieć zapewnione dwa posiłki oraz liczne zajęcia edukacyjne, sportowo-rekreacyjne, terapię zajęciową. Do dyspozycji będą mieli jadalnię, pomieszczenie wyposażone m.in. w telewizor i komputer, salę do rehabilitacji oraz pomieszczenie do odpoczynku. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE