Reklama

Gmina Kolbuszowa. Szykowały się zmiany. Najpierw był projekt, później przetarg, a na końcu... brak ofert. Mowa o inwestycji w Zarębkach

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Szykowały się zmiany. Najpierw był projekt, później przetarg, a na końcu... brak ofert. Mowa o inwestycji w Zarębkach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dotyczący sołectwa projekt zakładał budowę miejsc postojowych, powstanie chodnika oraz dojścia do peronu przystankowego PKP.

Całkowitą długość odcinka przeznaczonego do przebudowy oszacowano na 100 metrów. Zakres robót miał objąć również odtworzenie zniszczonej przez roboty budowlane zieleni.

Ponadto teren, o którym mowa, według planu miał się też wzbogacić o wiatę rowerową i stojaki na rowery. Termin zakończenia robót określono na 10 września bieżącego roku.

Po ogłoszeniu zamówienia, na oferty oczekiwano do 21 czerwca. Oczekiwano i unieważniono. Niestety nikt, żaden wykonawca nie podjął się tego zadania i nie złożył swojej oferty w tym zamówieniu publicznym. Burmistrz wydał oficjalne zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w związku z tym, że niestety nie wpłynęła żadna oferta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE