Reklama

Reklama

Gmina Kolbuszowa. Szykowały się zmiany. Najpierw był projekt, później przetarg, a na końcu... brak ofert. Mowa o inwestycji w Zarębkach

Opublikowano: czw, 5 lip 2018 14:30
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Szykowały się zmiany. Najpierw był projekt, później przetarg, a na końcu... brak ofert. Mowa o inwestycji w Zarębkach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dotyczący sołectwa projekt zakładał budowę miejsc postojowych, powstanie chodnika oraz dojścia do peronu przystankowego PKP.

Reklama

Całkowitą długość odcinka przeznaczonego do przebudowy oszacowano na 100 metrów. Zakres robót miał objąć również odtworzenie zniszczonej przez roboty budowlane zieleni.

Ponadto teren, o którym mowa, według planu miał się też wzbogacić o wiatę rowerową i stojaki na rowery. Termin zakończenia robót określono na 10 września bieżącego roku.

Po ogłoszeniu zamówienia, na oferty oczekiwano do 21 czerwca. Oczekiwano i unieważniono. Niestety nikt, żaden wykonawca nie podjął się tego zadania i nie złożył swojej oferty w tym zamówieniu publicznym. Burmistrz wydał oficjalne zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w związku z tym, że niestety nie wpłynęła żadna oferta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.