Reklama

Gmina Kolbuszowa. Rozbudują kanalizację i przebudują drogę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Gmina Kolbuszowa. Rozbudują kanalizację i przebudują drogę  - Zdjęcie główne

Prace będą realizowane w tym roku. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (15 lipca) podpisano umowę na realizację zadania pod nazwą rozbudowa kanalizacji deszczowej w zlewni ulicy Nadziei w Kolbuszowej - etap drugi. Wykonawcą inwestycji jest firma Telebud z Kolbuszowej, a jej wartość wynosi ponad 149 tys. zł.

- Zadanie polega na rozbudowie sieci kanalizacji deszczowej w celu połączenia istniejącej sieci kanalizacji deszczowej fi 250 zlokalizowanej w ulicy Nadziei z istniejącą siecią kanalizacji deszczowej fi500 zlokalizowaną na działce o nr ewid. 621/7 położonej w Kolbuszowej

- informują kolbuszowscy urzędnicy.

Dwa dni wcześniej (13 lipca) w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej została podpisana umowa na kolejną inwestycję drogową w gminie. Przedmiotem umowy jest modernizacja drogi gminnej wewnętrznej Zarębki-Dubas w Zarębkach.

Wykonawcą wyłonionym w drodze postępowania przetargowego zostało przedsiębiorstwo robót drogowych Drokam z Piaseczna.  Wartość zadania to ponad 248 tys. zł.

Zakres robót obejmuje modernizację drogi Zarębki-Dubas o długości 729,2 metrów oraz remont drogi gminnej na działce nr ewid. 1170 o długości 91 metrów. Prace będą polegały m.in. na ułożeniu nawierzchni z betonu asfaltowego, umocnieniu poboczy, wykonaniu nawierzchni z kruszywa łamanego na zjazdach do posesji i bocznych drogach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy