Reklama

Gmina Kolbuszowa. Rolniku złóż wniosek

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Rolniku złóż wniosek  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miejski w Kolbuszowej na swojej stronie internetowej poinformował o możliwości złożenia wniosków dotyczących szacowania szkód.

 

W związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, jakim jest susza, istnieje możliwość składania wniosków o oszacowanie zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej.

Rolnicy wzór wniosku o szacowanie szkód mogą pobrać ze strony internetowej www.kolbuszowa.pl lub w urzędzie miejskim pokój nr 6 w biurze obsługi klienta.  

Pracownicy urzędu przypominają, że do wniosku należy dołączyć kopię wniosku składanego do ARiMR o przyznanie płatności obszarowych na 2019 rok.

Wypełnione wnioski należy składać do dnia 16.08.2019 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej w godzinach pracy urzędu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE