Reklama

Reklama

Gmina Kolbuszowa. Rolniku złóż wniosek

Opublikowano: 11 sierpnia 2019 19:00
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Rolniku złóż wniosek  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miejski w Kolbuszowej na swojej stronie internetowej poinformował o możliwości złożenia wniosków dotyczących szacowania szkód.

 

W związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, jakim jest susza, istnieje możliwość składania wniosków o oszacowanie zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej.

Rolnicy wzór wniosku o szacowanie szkód mogą pobrać ze strony internetowej www.kolbuszowa.pl lub w urzędzie miejskim pokój nr 6 w biurze obsługi klienta.  

Pracownicy urzędu przypominają, że do wniosku należy dołączyć kopię wniosku składanego do ARiMR o przyznanie płatności obszarowych na 2019 rok.

Wypełnione wnioski należy składać do dnia 16.08.2019 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej w godzinach pracy urzędu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.