Reklama

Gmina Kolbuszowa. Przeżył tylko jeden z pięciu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowska policja zajmuje się sprawą wyrzuconych w lesie kilkunastodniowych kociąt. Niestety z pięciu maluchów, przeżył tylko jeden.

Kocięta, 9 października, znalazła mieszkanka Weryni. Zostały one wyrzucone do rowu na skraju lasu między Werynią a Kłapówką. Kobieta przywiozła zwierzęta do Przychodni Weterynaryjnej ProVet w Kolbuszowej. 

- Kotki były skrajnie wychłodzone, mokre, wygłodzone i odwonione. Lekarze podjęli niezwłocznie działania w celu ich uratowania

- mówił Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej w Kolbuszowej. Jak zaznaczył szef strażników miejskich, jest wykluczone, aby w miejscu, gdzie zostały znalezione, pozostawiła je matka. 

 


 

- Musiał zrobić to człowiek, który chciał się ich pozbyć. Ponieważ zdarzenie może wyczerpywać znamiona przestępstwa z art. 35 ust. 1a w sprawie tej zostanie złożone zawiadomienie na policję

- dodał komendant Dzimiera. 

Z pięciu kociąt ostatecznie przeżył tylko jeden maluch. Kocurek, obecnie w wieku ok. 5 miesięcy, czeka na nowy, kochający dom.

-  Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą przychodnią. Poszukiwany jest odpowiedzialny domek!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE