Reklama

Gmina Kolbuszowa przekazała pomoc dla szpitala w Kolbuszowej i Mielcu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd gminy Kolbuszowa aktywnie przyłącza się do pomocy w walce z pandemią koronawirusa. Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska medycznego, burmistrz Kolbuszowej podjął decyzję o zakupie i przekazaniu dla szpitali środków ochrony indywidualnej.

Wśród zakupionych do placówek przedmiotów znalazły się mi.in. maseczki, rękawiczki, kombinezony, okulary czy ochraniacze na obuwie.

- Materiały ochronne trafiły do Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Kolbuszowej oraz Oddziału Nefrologii i Dializoterapii znajdującego się przy ul. Kolejowej w Kolbuszowej. Ponadto wspomnianymi środkami został wsparty Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu - informuje kolbuszowski magistrat.

- Podejmowane przez samorząd działania mają na celu nie tylko wsparcie rzeczowe szpitali w tym trudnym okresie, ale są również wyrazem solidarności i formą podziękowań dla lokalnej służby zdrowia - podkreślają pracownicy urzędu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE