Reklama

Gmina Kolbuszowa planuje przebudowę kolejnej drogi w mieście [MAPA]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Gmina Kolbuszowa planuje przebudowę kolejnej drogi w mieście [MAPA] - Zdjęcie główne

Na razie opracowywany jest projekt przebudowy drogi. Później muszą się znaleźć pieniądze na jej wykonanie. | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Około 790 metrów ulicy Topolowej w Kolbuszowej ma zostać rozbudowane. Mowa o odcinku od skrzyżowania z ul. św. Brata Alberta do skrzyżowania z ul. Błonie. Kolbuszowscy urzędnicy ogłosili przetarg na wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania prac.

Co samorząd ma w planie? Rozbudowany ma zostać nie tylko istniejący fragment drogi oraz dalsza jej część. Gmina chce także wykonać chodnik po jednej stronie ulicy, kanał technologiczny i oświetlenie. 

Przewidziano także do wykonania przebudowę istniejących zjazdów do firm i prywatnych posesji. - Ze względy na brak odwodnienia drogowego przewiduje się wykonanie kanalizacji deszczowej na całej długości drogi oraz przebudowę istniejącego przepustu na rowie melioracyjnym - czytamy w dokumentacji przetargowej. 

Firma, która przedstawi najlepszą ofertę i zostanie wybrana, będzie miała na wykonanie dokumentacji 300 dni. Gotowy projekt jest niezbędny do przebudowy drogi, która z ulicy ślepej stanie się  łącznikiem ul. Błonie z ul. św. Brata Alberta. 


Ulica Topolowa w Kolbuszowej. Źródło: © autorzy OpenStreetMap

Na mapach Google droga ta oznaczona jest jako ul. Jana Pawła II

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy