Reklama

Gmina Kolbuszowa. Miał prawie trzy promile alkoholu i uciekał przed policją. Radiowóz zepchnął forda z drogi

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Miał prawie trzy promile alkoholu i uciekał przed policją. Radiowóz zepchnął forda z drogi  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do zdarzenia doszło w środę, 15 sierpnia, w Kupnie.

Policjanci z "drogówki" zauważyli w Bukowcu kierowcę forda mondeo, który na widok radiowozu zatrzymał auto, a następnie skręcił w boczną drogę - w kierunku Kupna. Funkcjonariusze pojechali za samochodem i próbowali go zatrzymać.

- W trakcie próby wyprzedzenia forda, dwukrotnie uderzył swoim autem w radiowóz. Policjanci widząc niebezpieczne zachowanie mężczyzny, postanowili zepchnąć forda z drogi, uniemożliwiając mu dalszą jazdę - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

Nikt nie został ranny. Jak się okazało, za kierownicą siedział  47-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Jadący z nim pasażer również znajdował się pod działaniem alkoholu. Po wykonaniu niezbędnych czynności, został zwolniony do domu.

- Wczoraj (16 sierpnia)  47-latek usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymania się do kontroli drogowej. W sprawie trwają dalsze czynności. Decyzją prokuratora wobec mężczyzny orzeczono policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju - wyjaśnia przedstawicielka policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE