Reklama

Gmina Kolbuszowa kupiła 50 laptopów. Dla kogo?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Gmina Kolbuszowa kupiła 50 laptopów. Dla kogo?  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Blisko 113 tys. zł kosztowały laptopy, które gmina Kolbuszowa zakupiła dla wychowanków szkół prowadzonych przez samorząd.

Komputery do uczniów pochodzących z rodzin wielodzietnych oraz uczniów, których sprzęt nie spełnia wymogów niezbędnych do zdalnego nauczania.

- Laptopy zostały rozdysponowane do dziesięciu szkół podstawowych z terenu gminy oraz do Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej

- informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej i jak dodają: 

- Kryteriami  podziału laptopów były liczba uczniów w placówce i zgłaszane przez nie zapotrzebowanie. W dalszej kolejności dyrektorzy szkół użyczą sprzęt potrzebującym uczniom na czas zdalnego nauczania.

Na zakup laptopów gmina otrzymała grant z programu "Zdalna Szkoła +". Urządzenia dostarczyła firma Kubartech z Krakowa, która wygrała ogłoszony przez samorząd przetarg. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy