Reklama

Reklama

Gmina Kolbuszowa. Jest jeszcze szansa na otrzymanie dotacji na wymianę pieca węglowego na gazowy

Opublikowano: śr, 25 kwi 2018 20:30
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Jest jeszcze szansa na otrzymanie dotacji na wymianę pieca węglowego na gazowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowski magistrat prowadzi nabór uzupełniający wniosków o dofinansowanie wymiany kotłów centralnego ogrzewania. Dokumenty można składać do 27 kwietnia.

Chodzi o możliwość wymiany starych kotłów opalanych węglem i drewnem na kotły ekologiczne, a więc gazowe i te opalane biomasą (o które mogą wnioskować mieszkańcy całej gminy Kolbuszowa) oraz kotły na ekogroszek (o które mogą się starać wszyscy za wyjątkiem mieszkańców: Kolbuszowej, Kolbuszowej Górnej i Kolbuszowej Dolnej).

Nabór uzupełniający rozpoczął się w czwartek (19 kwietnia) i potrwa do piątku (27 kwietnia). Zainteresowani mogą składać wnioski w urzędzie miejskim (pokój nr 2) w godz. 8 - 14.30.

Komplet dokumentów składa się z: deklaracji udziału w projekcie, podpisanej jednostronnie umowy użyczenia miejsca na wykonanie instalacji (2 egzemplarze), potwierdzenia dokonania wpłaty na wykonanie weryfikacji technicznej, oryginału dokumentu potwierdzającego prawo własności lub do dysponowania budynkiem (do wglądu: wyciąg z Ksiąg Wieczystych lub wypis z Ewidencji Gruntów) oraz dokumentu potwierdzającego spełnienie kryterium społeczno-ekonomicznego (do wglądu – jeżeli dotyczy).

Realizacja projektu, którego pełna nazwa brzmi: "Poprawa jakości powietrza w Gminie Kolbuszowa – montaż ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania", planowana jest na lata 2018 – 2019. Jest jednak pewien warunek - samorząd musi uzyskać dofinansowanie unijne. To może wynosić nawet 85 procent.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Lukas

    Gminy Cmolas nie.Gmina Cmolas chyba unika programów dotowanych z UE.wszystkie w około realizują jakieś programy-fotowoltaika, wymiana kotłów itp. ale Cmolas nie.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -1

    JUREK

    A CMOLAS GMINA TO TEZ OBEJMUJE