Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Drzewa na ścięcie

Opublikowano:
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. Drzewa na ścięcie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeden z samorządowców poruszył temat wycinki drzew na terenie miasta. Czy radny ma rację, twierdząc, że niejednokrotnie jest ona nieuzasadniona?

Temat wycinki drzew zawsze odbija się szerokim echem w dyskusjach mieszkańców. radny Michał Karkut pochylił się nad tą kwestią i napisał do Jana Zuby, burmistrza Kolbuszowej. Jak podkreślił Karkut, nakłoniło go do tego duże zainteresowanie mieszkańców dotyczące planów rewitalizacji miasta. Radny Michał Karkut zwrócił się z wnioskiem o weryfikację dokumentacji pod kątem planowanej wycinki drzew. - Zwrócona została mi uwaga, że w wielu przypadkach wycinka drzew jest nieuzasadniona i można ją ograniczyć - możemy wyczytać z interpelacji radnego Karkuta do burmistrza. Jak dalej wyjaśnia, dotyczy to nie tylko planów rewitalizacji, lecz również prowadzenia innych zadań inwestycyjnych.

Na podsumowanie Michał Karkut podkreślił, że mieszkańcy wnioskują o przygotowanie programów zmierzających do zwiększenia ilości drzew na terenach miejskich. Zaznaczył on także, że z pewnością nowe nasadzenia i odpowiedni dobór drzew z czasem przyniesie wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia mieszkańców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE