Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Dom wycieczkowy miejscem na kwarantannę

Opublikowano: pt, 20 mar 2020 20:33
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. Dom wycieczkowy miejscem na kwarantannę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzisiaj (20 marca) Urząd Miejski w Kolbuszowej poinformował o tym, że wskazanym ośrodkiem do odbycia kwarantanny, dla osób niemogących odbyć jej w domu, jest hotel przy ul. Wolskiej.

Obecnie, po powrocie z zagranicy, każdy ma obowiązek odbyć 14-dniową kwarantannę domową. Nie zawsze jednak taka osoba chce spędzić ten czas w domu, obawiając się o swoich najbliższych. Tak było w przypadku Michała, o czym pisaliśmy tutaj [MICHAŁ: - Jestem w kwarantannie. To nie tak miało działać].

Takie osoby mogą odbyć kwarantannę za odpłatnością np. w domu wycieczkowym Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej (ul. Wolska 2). O takiej możliwości poinformował dzisiaj kolbuszowski magistrat. 

Osobą do kontaktu jest prezes Grzegorz Romaniuk (tel. 606 266 377). - Na razie nie mamy żadnych chętnych - mówi szef fundacji. Jak dodaje, osoby, które zdecydują się na skorzystanie z tego miejsca, będą miały również zagwarantowane wyżywienie. 

Szef fundacji, jak dodaje, sam jest po kwarantannie. Czuje się bardzo dobrze. - Apeluję do wszystkich, którzy są w trakcie kwarantanny, aby nie wychodzili z domu. Nie narażajcie innych ludzi - prosi. 

Nasz Czytelnik zastanawia się natomiast, dlaczego pobyt w hotelu przy stadionie jest odpłatny. - Mam  porozumienie z gminą Kolbuszowa - odpowiada krótko szef fundacji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Tomasz Koczur

    To juz nie było innego zdjęcia obiektu Fundacji tylko na pierwszym planie boisko z takimi chwastami ??????!!!!!