Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Burmistrz apeluje do mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. Burmistrz apeluje do mieszkańców  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Włodarz gminy Kolbuszowa zwraca się z prośbą do właścicieli nieruchomości. Chodzi o materialne straty i bezpieczeństwo.

- W związku z często występującymi w naszym rejonie silnymi wiatrami zwracam się z prośbą do wszystkich właścicieli nieruchomości, szczególnie nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi o dokonanie przeglądu występujących tam drzew, pod kątem ich stanu zdrowotnego - czytamy na stronie kolbuszowskiego magistratu.

Jak zaznacza burmistrz Kolbuszowej, drzewa chore są poważnym zagrożenie dla mienia, zdrowia i życia ludzi. - Zatem wszyscy musimy zadbać o nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu - zauważa szef gminy Kolbuszowa. 

Burmistrz prosi również, aby w czasie wystąpienia intensywnych opadów np. śniegi oraz silnych wiatrów, nie parkować samochodów w pobliżu drzew, a także nie przebywajmy w ich bezpośrednim sąsiedztwie.

- Stosując się do zapowiadanych przez IMiGW  prognoz  i ostrzeżeń zapobiegniemy powstaniu wielu materialnych strat oraz zapewnimy sobie bezpieczeństwo - apeluje burmistrz. 

ZOBACZ TEŻ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE