Reklama

Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Będą obradować w czwartek

Opublikowano: 6 maja 2020 12:29
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. Będą obradować w czwartek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 7 maja o godz. 15  w budynku Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się XXI sesja Rady Miejskiej w Kolbuszowej. 

Jednym z punktów obrad jest podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania strategii rozwoju gminy Kolbuszowa na lata 2021-2027. Samorządowcy pochylą się nad sprawą przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego teren położony w rejonie ulic Obrońców Pokoju i Św. Brata Alberta. Zadecydują także w sprawie opieki nad bezdomnymi zwierzętami oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie gminy w 2020 roku. 

Radni będą mogli zabrać głos w sprawach różnych. Ostatnia sesja rady miejskiej odbyła się 20 marca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.