Reklama

Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. 180 dni na panele słoneczne

Opublikowano: 4 grudnia 2019 19:12
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. 180 dni na panele słoneczne  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina podpisała umowę z firmą, która zamontuje instalacje fotowoltaiczne przy dwóch budynkach należących do samorządu.

- Panele słoneczne zostaną umieszczone przy Krytej Pływalni Fregata w Kolbuszowej oraz oczyszczalni ścieków w Kolbuszowej Dolnej. Inwestycja pozwoli na zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem obiektów oraz ograniczy emisję szkodliwych zanieczyszczeń - informuje kolbuszowski magistrat. 

Wartość inwestycji to ponad 1,47 mln zł, z czego 960 tys. zł to unijne dofinansowanie. Zadanie to zrealizuje firma Instal Sp. z o.  o. z siedzibą w Warszawie. Termin realizacji zadania wynosi 180 dni od dnia podpisania umowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.