Reklama

Gmina Dzikowiec. Została zakłócona cisza wyborcza

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Została zakłócona cisza wyborcza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ostatnią niedzielę, 4 listopada, podczas drugiej tury wyborów samorządowych, w gminie Dzikowiec interweniowała policja

Policjanci interweniowali w Kopciach w związku ze zgłoszeniem zniszczenia billboardu wyborczego - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. Jak dodaje rzeczniczka kolbuszowskiej policji, w sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o wykroczeniu. Przeprowadzone zostaną także czynności wyjaśniające.

Przypomnijmy, że w trakcie pierwszej tury wyborów (21 października) i towarzyszącej jej ciszy wyborczej kolbuszowscy policjanci odnotowali dwa przypadki zakłócenia ciszy wyborczej. Miało do nich dojść 20 i 21 października. Do funkcjonariuszy dotarła wiadomość o umieszczeniu informacji związanych z tematyką wyborczą na jednym z portali społecznościowych. Materiały zostały przekazane do Zespołu ds. Wykroczeń KKP w Kolbuszowej, gdzie w obydwu przypadkach zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w myśl art. 498 Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks wyborczy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE