Reklama

Gmina Dzikowiec. W Kopciach kolbuszowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 18-latka

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. W Kopciach kolbuszowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 18-latka  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Brak prawa jazdy, niesprawny pojazd i dodatkowe promile - takie wykroczenia popełnił osiemnastolatek, którego w ostatnią sobotę zatrzymali do rutynowej kontroli policjanci w Kopciach.

W sobotę, 31 marca, około godziny 18.15 w Kopciach policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę motoroweru.

W trakcie kontroli okazało się, że osiemnastoletni mieszkaniec naszego powiatu nie posiada uprawnień do kierowania, a pojazd jest nie tylko niezarejestrowany, ale również niesprawny technicznie. Ponadto motorower nie posiadał także obowiązkowego ubezpieczenia - polisy.

Od zatrzymanego do kontroli mężczyzny policjanci wyczuli też woń alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że nastolatek pił alkohol.

- Badanie wykazało, że mężczyzna miał w swoim organizmie 0,42 promila alkoholu - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE