Reklama

Gmina Dzikowiec. Tańczyli w deszczu na trawie. Uczestnicy zabawy tanecznej na Jagodowych Specjałach niezadowoleni

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Tańczyli w deszczu na trawie. Uczestnicy zabawy tanecznej na Jagodowych Specjałach niezadowoleni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Największa impreza w roku w Dzikowcu, a ludzie musieli tańczyć w deszczu na trawie. Tak nie powinno być - uważa nasza Czytelniczka.

Kobieta skontaktowała się z nami kilka dni po imprezie. Jak wyjaśniła, sporo osób spodziewało się, że zabawa taneczna, kończąca Jagodowe Specjały, odbędzie się "pod grzybkiem" na stadionie. Mowa o wybudowanej kilka lat temu, specjalnie w tym celu, podłodze z zadaszeniem. Tak jednak nie było.

 - Okazało się, że po koncercie zespołu Baciary, zespół, który miał grać na zabawie tanecznej, rozłożył się na scenie. A gdzie mieli tańczyć ludzie? Na trawie i w deszczu - stwierdziła niezadowolona uczestniczka.
Bogumiła Kosiorowska, dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu, wyjaśnia, że było to niedopatrzenie ze strony organizatorów. SOK w Dzikowcu zajmował się oprawą muzyczną i zapewnieniem bezpieczeństwa uczestnikom Jagodowych Specjałów. Z kolei zabawę taneczną, już po koncercie Baciarów, organizowała zewnętrzna firma, która, jak podkreśla nasza rozmówczyni, z przyczyn niewiadomych nie dopilnowała tego, aby ludzie mogli się pobawić i zatańczyć w odpowiednim miejscu.
 
Rekompensatą dla chętnych ma być impreza organizowana 29 lipca na stadionie w Dzikowcu pt. "Pod Niebem z Chlebem". Każdy chętny będzie mógł upiec swój własny chleb w piecu z wybranymi składnikami, planowane są atrakcje dla najmłodszych. Przewidziana jest także wieczorna przytupanka na podłodze z didżejem. Więcej informacji już niebawem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE