Reklama

GMINA DZIKOWIEC. Przewodniczący rady na ostatniej sesji zdyscyplinował radnych

Opublikowano:
Autor:

GMINA DZIKOWIEC. Przewodniczący rady na ostatniej sesji zdyscyplinował radnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Eugeniusz Panek, przewodniczący Rady Gminy Dzikowiec, zauważył, że radni opuszczają salę narad podczas ostatniej sesji. Nie krył z tego powodu swojego niezadowolenia.

 Szef rady pod koniec obrad zwrócił uwagę radnym, że nie mogą oni opuszczać obrad i wychodzić podczas nich, bez usprawiedliwienia. - Sesja trwa od otwarcia do zakończenia - mówił przewodniczący. - Zdarza się, że niektórzy wchodzą, kiedy chcą, wychodzą, kiedy chcą, bez powiadamiania, gdzie i w jakim celu. No tak nie może być i od następnej sesji tak nie będzie. Nie może być tak, że przychodzi, kto chce, jak chce - podkreślał, dodając, że od następnej sesji będzie to dyscyplinował.  

Na sesji spóźniony pojawił się Jerzy Sito, przedstawiciel Dzikowca, który po kilkudziesięciu minutach opuścił spotkanie. Jan Tęcza, radny, również na kilkanaście minut opuścił sesję, ale wrócił na salę przed zakończeniem obrad.

Na ostatnim posiedzeniu (czwartek, 30 maja) obecnych było 13 na 15 radnych. Jak poinformował przewodniczący Panek, radny Ryszard Bąba wcześniej poinformował i usprawiedliwił swoją nieobecność podczas sesji. Nieobecna była również Urszula Rzeszut-Baran z przyczyn prywatnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE