Reklama

Gmina Dzikowiec przedstawiła plan prac i zadań, które chce zrealizować w 2019 roku

Opublikowano: czw, 14 lut 2019 10:00
Autor:

Gmina Dzikowiec przedstawiła plan prac i zadań, które chce zrealizować w 2019 roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Największą inwestycją na terenie gminy ma być długo wyczekiwana rozbudowa i przebudowa budynku wielofunkcyjnego (remizy) w Kopciach. Prace mają wynieść planowo 3 mln 168 tys. zł.

 

Wśród większych projektów znalazł się również kolejny remont Zespołu Szkół w Dzikowcu za 750 tys. zł. Trzecią z najdroższych inwestycji ma być montaż paneli fotowoltaicznych za ponad 700 tys. zł.

Za 265 tys. zł ma zostać rozbudowany budynek socjalny na oczyszczalni ścieków w Nowym Dzikowcu. Kolejnym z większych przedsięwzięć ma być budowa kanalizacji sanitarnej w Wilczej Woli (100 tys. zł) oraz następny etap rewaloryzacji zabytkowego zespołu parkowo-dworskiego w Dzikowcu (100 tys. zł). Ponadto urząd planuje zamontować oświetlenie uliczne w Nowym Dzikowcu. Jego koszt ma wynieść 30 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.