Reklama

Gmina Dzikowiec. Droga w Wilczej Woli zostanie wyremontowana. Czas tylko do końca grudnia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Gmina Dzikowiec. Droga w Wilczej Woli zostanie wyremontowana. Czas tylko do końca grudnia - Zdjęcie główne

O której drodze mowa? | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzikowiecka gmina szuka wykonawcy, który zajmie się remontem drogi gminnej w Wilczej Woli. Firma będzie miała czas na wykonanie zadania do końca grudnia.

Droga ma zostać wyremontowana na odcinku niewiele ponad 77 metrów. Chodzi o trakt relacji Wilcza Wola - Spie, od leśniczówki do zakrętu przy drodze powiatowej. Wykonawca, który wygra przetarg, będzie musiał wyrobić się z remontem do 28 grudnia.

Zadanie obejmuje karczowanie pni drzew oraz rozebranie chodników, mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża. Następnie ma zostać wykonana podbudowa z kruszywa łamanego na całej długości oraz położenie warstwy z masy asfaltowej o grubości czterech centymetrów. Na końcu wykonawca będzie musiał wykonać po obu stronach drogi pobocza z kruszywa o grubości dziewięciu centymetrów i szerokości 0,75 metra oraz ponownie ułożyć chodnik.

Gmina wymaga, aby wykonawca objął inwestycję 60-miesięcznym okresem gwarancji. To jeden z warunków przystąpienia do przetargu.

Zainteresowani mogą zgłaszać swoje oferty do 7 grudnia do godz. 11. W tym samym dniu nastąpi ich otwarcie. Samorząd wybierze tę najkorzystniejszą cenowo, bowiem jedynym kryterium w ich ocenie będzie zaproponowany przez firmę koszt realizacji zadania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy