Reklama

Reklama

Gmina Dzikowiec chce sprzedać czternaście działek przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych

Opublikowano: 24 sierpnia 2019 17:30
Autor:

Gmina Dzikowiec chce sprzedać czternaście działek przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży są położone na terenie Nowego Dzikowca i Dzikowca w jednym kompleksie.

Teren działek jest płaski, nieużytkowany i nieuzbrojony. Nieruchomości posiadają możliwość dostępu do uzbrojenia w wodę, energię elektryczną, kanalizację sanitarną i gaz.

Działki te są o kształcie regularnym. Dojechać do nich można drogą powiatową. - W terenie wydzielono drogi dojazdowe, obecnie nie są urządzone, gruntowe - informuje Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec. 

Sąsiedztwo działek stanowi zabudowa jednorodzinna i zagrodowa, tereny rolne i leśne. Jak dodaje włodarz, nieruchomości to tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną. 

- Nieruchomości mają być sprzedane w drodze przetargu - podkreśla szef dzikowieckiej gminy.

 


Gmina chce sprzedaż 14 działek o powierzchni od około 8 do 14,5 ara. Ceny wahają się od 35 do około 43 tys. zł (bez podatku VAT).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.