Reklama

Reklama

Gmina Cmolas. W Porębach Dymarskich, na drodze łączącej sołectwo z Płazówką, trwa remont drogi powiatowej

Opublikowano: pon, 17 wrz 2018 07:00
Autor:

Gmina Cmolas. W Porębach Dymarskich, na drodze łączącej sołectwo z Płazówką, trwa remont drogi powiatowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Droga, na której będzie położony nowy asfalt, ma długość ponad 1,5 km, biegnie przez tzw. "Dymarkę".

Reklama

Dotrzeć nią można na "Wielkie Pole" - przysiółek w Porębach.

- Rozpoczął się długo wyczekiwany remont drogi - mówił podczas ostatniej sesji wójt Eugeniusz Galek. - Jest to jedna z ostatnich dróg żwirowych w gminie. Niedługo będziemy mogli po niej jeździć.

Zgłosiło się siedmiu oferentów, chcących zająć się remontem drogi. Ceny oscylowały między około 930 tysięcy zł a ponad milion złotych. Ostatecznie wybrany został wykonawca, który zaproponował, że podejmie się budowy za cenę 930 274,95 zł. Jest nim Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Drokam" z Łoniowa. Zakończenie prac przewiduje się na koniec listopada tego roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.