Reklama

Gmina Cmolas w obawie przed koronawirusem zamyka urząd

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Gmina Cmolas w obawie przed koronawirusem zamyka urząd  - Zdjęcie główne

Gmina Cmolas zdecydowała się powrócić do obostrzeń. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Gminy w Cmolasie poinformował o tym, że ogranicza dostęp dla mieszkańców. Jak będzie teraz wyglądać obsługa?

Z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej od poniedziałku, 31 stycznia Urząd Gminy w Cmolasie ogranicza dostęp dla mieszkańców. Obsługa będzie odbywać się na parterze w godzinach 7:30-15:30. Urzędnicy zalecają telefoniczne umówienie spotkania.

- Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz za pomocą platformy e-PUAP. Pisma niewymagające potwierdzenia należy wrzucać do urny ustawionej w środku budynku. Ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie

- wyjaśnia cmolaska gmina.

Do urzędu wpuszczane będą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy